1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од NEPOBEDLIV

 1. 20
  Доделено: 10 мај 2012

  Никогаш не ни е доста од тебе!

  Вашите мислења им се допаднаа на останатите членови повеќе од 250 пати.

 2. 15
  Доделено: 13 април 2012

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 3. 10
  Доделено: 12 април 2012

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 4. 5
  Доделено: 18 март 2012

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 5. 10
  Доделено: 14 март 2012

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 6. 2
  Доделено: 5 март 2012

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 7. 1
  Доделено: 5 март 2012

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.