Скорешна содржина од NEPOBEDLIV

 1. NEPOBEDLIV

  Ако сте Бог само на еден ден...

  Би ги запалил сите цркви!
 2. NEPOBEDLIV

  Тип на денот

  Марсеј нема да биде...Еве една од мене.... Гент - Стандард 2&3+ ;)
 3. NEPOBEDLIV

  Што би направиле ако во моментот би имале 100.000 евра?

  Ќе и се заблагодарам на банката :zelen
 4. NEPOBEDLIV

  Каде е членот?

  Тука сум, се уклучувам еднаш годишно.
 5. NEPOBEDLIV

  Прашај ме да те прашам

  Кривогаштани. Кој е Обама?
 6. NEPOBEDLIV

  Каква пакост (штета) би му направиле на членот над вас?

  Ќе и ја исечам косата, на сите женски косата им е битна, така најмногу ќе ја изнервирам :gjavol
 7. NEPOBEDLIV

  Како сте го добиле името?

  Моите фрлиле едно тенџерче по скали и како тропнало тоа така ми го дале името :sram
 8. NEPOBEDLIV

  Kакви украси или детали во домот сакате?

  Препарирани свињи и зајаци :rofl
 9. NEPOBEDLIV

  Колумна за гламстик.мк

  Ама мене ти не ми фалеше бе душо, ич :( Ама ако, убо чим ја ти фалев тебе :D
 10. NEPOBEDLIV

  Предлог потпис за членот над вас

  Хааабее...вицкасто си, ама мило дете!БЛАГОСЛОВЕН БИДИ ОД ГОСПОДА !
 11. NEPOBEDLIV

  Кој последен ќе коментира е победник

  Се знае кој ќе коментира последен....не треба мачење за џабе!
 12. NEPOBEDLIV

  Предлог потпис за членот над вас

  Шурп шуруп и три апчиња на сабајлее.... Супер потпис, по друштвен е башка!
 13. NEPOBEDLIV

  Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

  Јаки папараци сте и дома ме начекавте....браво! Алал да ми ти !