Скорешна содржина од MajkaMuNaMarko

 1. MajkaMuNaMarko

  Облека за деца - купување онлајн

  Здраво, Дали може да ми кажете онлајн продавници каде купувате облека за вашите најмали? Може и Фејсбук страници кои имаат достава до дома. Јас до сега имам купувано од TUC TUC, Окаиди и Tritex. Благодарам
 2. MajkaMuNaMarko

  Чоколино, Фрутолино - искуство со кашички

  Јас давам Карамелино и Чоколино. Давам од Holle овес и ориз мелен исто во комбинација со овошје и зеленчук. Ги давам и на HIPP јаболко со морков.
 3. MajkaMuNaMarko

  Хулахопки

  Јас воопшто не сакав да носам, но си најдов љубов во дизајнирани и уникатни хулахопки и носам исклучиво такви. Одам на пат - купувам хулахопки. Најчесто во Calzedonia
 4. MajkaMuNaMarko

  Искуство со Philips Lumea

  Девојки, Сакам да го набавам Philips Lumea за трајна депилација па сакам ако некоја го користел да сподели искуство. Ви благодарам
 5. MajkaMuNaMarko

  Препарати кои го забрзуваат растот на косата

  Дали некој ги користел препраратите на Revalid?
 6. MajkaMuNaMarko

  Македонски онлајн продавници за облека и модни додатоци

  Здраво Девојки, Споделете од кои македонски онлјан продавници купувате облека? Освен на Fashion Group не можам да најдам други кои ми изгледаат безбедно? Ваши искуства. Благодарам
 7. MajkaMuNaMarko

  Едукативни играчки за деца

  Мене ме интересира искрено дали и колку време си играт децата со smartboard таблите од овој тип бидејќи се доста скапи - да знам дали да инвестирам https://www.facebook.com/smartkid.mk/
 8. MajkaMuNaMarko

  Какви пелени користите?

  Здраво мајки, ме интересира вашето искуство со пелени и кои ги користите. На почетокот почнавме со Памперс, но како што се зголемуваше бројката почнаа да ни протекуваат и да имаат некаков чуден мирис на пластика. Ги пробавме скоро сите - Бекутан (многу впиваат но се крути), Дајперс (беа во ред...
 9. MajkaMuNaMarko

  Грчеви кај бебиња

  Majka, site gi probav i nemase nikakov efekt. Samo legnat na stomak vrz mene ili soprugot. Inaku, termoforce mu stavav na stomaceto i toa se pokaza kako odlicno za grcevi. Ni kapki ni caevi, niso ne pomaga. Pij ti lakta mix caj od alkaloid, i imaj trpenie. Batali i kapki i se, tie poveke grcevi...