1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од MademoiselleD

 1. 5
  Доделено: 25 октомври 2013

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 2. 10
  Доделено: 25 октомври 2013

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 3. 2
  Доделено: 22 октомври 2013

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 4. 1
  Доделено: 21 октомври 2013

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.