1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од HAZARDER

 1. 200
  Доделено: 14 април 2016

  Член повеќе од две години

  Честитки! Ти беа доделени 200 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од две години.

 2. 100
  Доделено: 15 август 2015

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 3. 15
  Доделено: 12 мај 2014

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 4. 5
  Доделено: 24 април 2014

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 5. 10
  Доделено: 6 април 2014

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 6. 2
  Доделено: 14 февруари 2014

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 7. 1
  Доделено: 13 февруари 2014

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.