CyberKnight

Роденден
28 февруари 1994 (Возраст: 26)
Website
http://www.facebook.com/dervishov.mk
Локација
Велес
Пол
Машко
Професија
Ученик

Ги следи

Следачи

Трофеи

 1. 10

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.
 2. 5

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!
 3. 2

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!
 4. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.