1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од ComputerService

 1. 100
  Доделено: 18 февруари 2014

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 15
  Доделено: 11 февруари 2013

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 3. 10
  Доделено: 10 февруари 2013

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 4. 10
  Доделено: 7 февруари 2013

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 5. 5
  Доделено: 2 февруари 2013

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 6. 2
  Доделено: 29 јануари 2013

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 7. 1
  Доделено: 29 јануари 2013

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.