1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
borko412
Последна активност:
12 ноември 2014 во 14:06
Зачленет на:
30 јули 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
300
Пол:
Машки
Роденден:
декември 1
Локација:
Skopje

Сподели:

borko412

Истакнат Член, Машки, од Skopje

borko412 последен пат беше виден/а како:
12 ноември 2014