1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од bacdac

 1. 5
  Доделено: 2 март 2012

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 2. 2
  Доделено: 29 февруари 2012

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 3. 1
  Доделено: 28 февруари 2012

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.