1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од МалиСашко

 1. 100
  Доделено: 12 февруари 2015

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 10
  Доделено: 7 јуни 2014

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 3. 20
  Доделено: 24 април 2014

  Никогаш не ни е доста од тебе!

  Вашите мислења им се допаднаа на останатите членови повеќе од 250 пати.

 4. 15
  Доделено: 18 февруари 2014

  Сериозно омилена личност

  Вашите мислења привлекле повеќе од 100 допаѓања.

 5. 10
  Доделено: 19 јануари 2014

  Незапирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме ви беше потребен повеќе од еден ден!

 6. 10
  Доделено: 14 јануари 2014

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 7. 5
  Доделено: 13 јануари 2014

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 8. 2
  Доделено: 12 јануари 2014

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 9. 1
  Доделено: 12 јануари 2014

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.