Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
незнам шо да бувнам
иди у предлог аватар ќе најдеме нешто ко за тебе :cool:

сакам да кажам дека само ова ми фали
masko-76.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048 and Bum-Bum

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Сакам да кажам дека преку глава ми е од уништените блузи од мајка ми !!!!!!! нека се научи дека пола од блузите што ги имам се од материјал што не се пеглаат :banghead оо боже ! АБЕ НЕШТО АКО НЕ ЗНАЕШ ДА ПРАВИШ ИЛИ ПРАШАЈ ИЛИ НЕ ПРАВИ !!!!!! :mad
П.С. Отиде една ѕидна слика у неповрат ...бај бај
Полека бе Јамич смири живци :giggle(hug)
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Полека бе Јамич смири живци :giggle(hug)
значи кога ќе експлодирам нема смирување , како бе да се смирам ?! кога на некој му објаснуваш милион пати нешто и не научил никад ......... епа ај со здравје сликата ......па да видам дали пак ќе ми уништува ствари ... нека продолжи па ќе си ги најде и нејзините алишта во контењер .... а сеа морам да излезам да не напраам уште некоја глупост :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

The_melnicanecot

Истакнат Член
16 февруари 2012
237
392
363
37
Скопје
значи кога ќе експлодирам нема смирување , како бе да се смирам ?! кога на некој му објаснуваш милион пати нешто и не научил никад ......... епа ај со здравје сликата ......па да видам дали пак ќе ми уништува ствари ... нека продолжи па ќе си ги најде и нејзините алишта во контењер .... а сеа морам да излезам да не напраам уште некоја глупост :banghead
БРЕЕЕЈЈ
не проба со броење до 10 !?
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
'Конструктивен' разговор на Албанец со Грк и Србин

[[Albania|Bloody_Alboooz932]]: fukk ure mam u greek pice of shiiit, yurr country is burning hahahhaa
[[Greece|Achilles33-bigdick]]: albanians re soo fuckin gay omg.. dude i fuckd ur mom last nite you fuckin slave
Bloody_Alboooz932: i fukkd ur mam nd sister
Achilles33-bigdick: my dad fuckd ur cousin u homo
Bloody_Alboooz932: omfg uve so tiny pennnis...i fukk everithink that walks

Achilles33-bigdick has disconnected.
[[Serbia|SerbskiPlayboy19]] is now online.

Bloody_Alboooz932: hey pice of shiiit did ur dad fukk u lst night?
SerbskiPlayboy19: ALBANIAN DUMMFUCK..FUCK ALBANIA KOSOVO IS SERBIA!!!
Bloody_Alboooz932: i fukkd ur mam nd sister nd cousin lst night
SerbskiPlayboy19: UR ARE BLAKK anD GAY And FUcK eech ather, KOSOVO IS SERBIA!!!
Bloody_Alboooz932: fukkin racist i fukkd ur mam lst night
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Штенчак се вика...
ШтенЕчак се вика.
Бидејки ми падна жал се распрашав кај другари на татко ми кои се заминаваат со кучиња со години и имааат големи познавања.
Единствен лек за болеста бил некој серум ама го немало кај нас, но можел да се набави од странство.
Штенечакот настанувал ако кучето е невакцинирано, лошо хрането или има црвени паразити. Исто може да произлезе и од настинки.
Ако болеста е во поодмината фаза најдобро би ти било да го успиеш бидејки штенечакот е разарна болест која може да се пренесе и на други. А ако не е, тогаш потруди се и најди го серумот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi
Статус
Затворена за нови мислења.