Сакам да кажам/Сакам да прашам

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
И за што да биде темата? Дечкото ме вара, што сега? или нешто слично на таа?
Извини дечко ако си нерасположен овде не се наоѓа лек ;)
Тема може и да биде за најдобар филм, музика или било што. Не мора да е се за љубов! ;)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
E па ти сеа не биди одма партибрејкер :zelen
Нека има де, после ќе се спои ако е дупла, бар така ќе се размрдаат некои неактивни делови на форумот.
Така е бе брат. Значи овде нови членови што доаѓаат, отвараат теми од тој тип. У кој се цмиздри за буквално глупости. Наместо да седнат и да го решат проблемот со тој што треба. Ние нит сме баба Ванѓи, нит можеме да помогнеме, зашто не ги гледаме двете страни од приказната, нит сме психолози и брачни советници. Сè што ќе кажеме ќе биде погрешно.
Еве сега полагам за пар дена, ме мрзи да учам, ај да отворам тема у образование барајќи чаре како да го положам испитот? Таман тој дел е неактивен, ќе го размрдаме. Што викаш? :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena, Lady* and Saladin

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Така е бе брат. Значи овде нови членови што доаѓаат, отвараат теми од тој тип. У кој се цмиздри за буквално глупости. Наместо да седнат и да го решат проблемот со тој што треба. Ние нит сме баба Ванѓи, нит можеме да помогнеме, зашто не ги гледаме двете страни од приказната, нит сме психолози и брачни советници. Сè што ќе кажеме ќе биде погрешно.
Еве сега полагам за пар дена, ме мрзи да учам, ај да отворам тема у образование барајќи чаре како да го положам испитот? Таман тој дел е неактивен, ќе го размрдаме. Што викаш? :zelen
и јас сум со истиот проблем, може една ваква тема да чујам некој совет :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Така е бе брат. Значи овде нови членови што доаѓаат, отвараат теми од тој тип. У кој се цмиздри за буквално глупости. Наместо да седнат и да го решат проблемот со тој што треба. Ние нит сме баба Ванѓи, нит можеме да помогнеме, зашто не ги гледаме двете страни од приказната, нит сме психолози и брачни советници. Сè што ќе кажеме ќе биде погрешно.
Еве сега полагам за пар дена, ме мрзи да учам, ај да отворам тема у образование барајќи чаре како да го положам испитот? Таман тој дел е неактивен, ќе го размрдаме. Што викаш? :zelen
Абе види, и у мое време (пред 5-6 години) имаше генерации кои отвараа теми, па тоаш малку поостро се фаќавме у коштец пошо не дека не знаеле да постираат у веќеотворени теми туку тоа е еден вид на одлика на новозачленети луѓе која треба да ни` дое као плус на форумот. Се отвараат нови теми, ете после одредено време ќе се спојат, ником ништо. Е сеа за филм е малце подискутабилно јер таму има мал милион слични теми, па мислам дека не е воопшто потребно за нова освен ако не се разликува категорично од останатите.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Кај пишав кај се запустив!! Се изнервираа луѓево. :giggle:giggle
играј си игри да те види Господ
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Немат ли бе уште некој проблем со испитите и концентрација? :D
Не можам за ова ништо да ти кажам.. Коа ќе почнам ке пишам и за ова :D
Научи сеа за да не учиш двапати вака поише ти се исплаќа .. Мсм ја вака ке праак ко ке почнам :D
Се надевам :giggle
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Абе види, и у мое време (пред 5-6 години) имаше генерации кои отвараа теми, па тоаш малку поостро се фаќавме у коштец пошо не дека не знаеле да постираат у веќеотворени теми туку тоа е еден вид на одлика на новозачленети луѓе која треба да ни` дое као плус на форумот. Се отвараат нови теми, ете после одредено време ќе се спојат, ником ништо. Е сеа за филм е малце подискутабилно јер таму има мал милион слични теми, па мислам дека не е воопшто потребно за нова освен ако не се разликува категорично од останатите.
Одлика на што? На самопретставување? Мислам имаше тема за Здраво, јас сум нов.
Не ми е намера да увредам некој со тоа какви теми отвора. Ама само го кажувам тоа што е, форумов стана место за самодокажување на машкоста како јас сум јак тип, легнав 5 женски и таквимити причи и од друга страна женско цмиздрење за тоа како типот ја варал. Нешто што убедливо го држеше Фемина и не знам дали уште постои Гламстик.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Ова нека биде новиот Гламстик 2 :svirka
гледаш им фалит на девојчињата