Сакам да кажам/Сакам да прашам

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Уклучувам МРТ после неколку месеци и даваат една реклама како три навивачки групи се сретнуваат и почнуваат да се расправаат, да се спремаат за тепачка и од еднаш поминува комбе од кое излегува Ферус, почнува да свири и сите стануваат пријатели и навиваат за Македонија.
Добро е тоа што потенцираат навивачите да не се тепаат, затоа што сум сведок на омразата меѓу навивачки групи, но Ферус, ферусссссссссссссссссссссссс?!?!?!?!?!?!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Уклучувам МРТ после неколку месеци и даваат една реклама како три навивачки групи се сретнуваат и почнуваат да се расправаат, да се спремаат за тепачка и од еднаш поминува комбе од кое излегува Ферус, почнува да свири и сите стануваат пријатели и навиваат за Македонија.
Добро е тоа што потенцираат навивачите да не се тепаат, затоа што сум сведок на омразата меѓу навивачки групи, но Ферус, ферусссссссссссссссссссссссс?!?!?!?!?!?!
Ferus unites nations. :zelen Следната нека биде со баба Есма, а понаредната со шампионите од Шутка. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
Имам во план да фотографирам бездомници и не сум сигурна дали морам да добијам дозвола од нив за фотографирање и објавување на сликите???
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Мајке му ова мигрантите како тргнале ќе ја надополнат дупката што се створи од големата преселба на младината.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Io Sono