Сакам да кажам/Сакам да прашам

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Конечно слободен.
И ветив дека ќе ја носам утре на продолжен викенд.
Колата конечно излезе од лимар.Ганц нова е :D
2 во 1 ми е утрешниот ден.
Ќе си го брцкам во вода по цел ден!



*коленото :D :D

Извини што ти упаѓам во постов, ама ме интересира,пред некое време имаше напишано дека и спремаш јако изненадување? Го спреми?
Во 90% од мислењата спомнуваш како и откажуваш,немаш време за неа и слично....знам,јас сум никоја и ништо за тебе,ама еден совет,посвети и повеќе време на љубовта,ние женските сакаме внимание:sram
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and Arkantos

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
Извини што ти упаѓам во постов, ама ме интересира,пред некое време имаше напишано дека и спремаш јако изненадување? Го спреми?
Во 90% од мислењата спомнуваш како и откажуваш,немаш време за неа и слично....знам,јас сум никоја и ништо за тебе,ама еден совет,посвети и повеќе време на љубовта,ние женските сакаме внимание:sram
Не лажи!!!!
Вие не сакате внимание!
Вие сте зависнички од внимание.
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Извини што ти упаѓам во постов, ама ме интересира,пред некое време имаше напишано дека и спремаш јако изненадување? Го спреми?
Во 90% од мислењата спомнуваш како и откажуваш,немаш време за неа и слично....знам,јас сум никоја и ништо за тебе,ама еден совет,посвети и повеќе време на љубовта,ние женските сакаме внимание:sram




Да.И спремив.И купив точно онолку ружи колку што сме заедно во денови- 437.Сите тие ружи пред да стигнеме во апартманот ќе бидат наместени на секое ќоше.Ќе има и торта од вишна.Нејзината омилена :)
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Не лажи!!!!
Вие не сакате внимание!
Вие сте зависнички од внимание.


Колку си само во право.(wasntme)

СДК
Скоро три сатот а баш планирав рано да станувам. Пиши пропало.(n)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and Arkantos

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Извини што ти упаѓам во постов, ама ме интересира,пред некое време имаше напишано дека и спремаш јако изненадување? Го спреми?
Во 90% од мислењата спомнуваш како и откажуваш,немаш време за неа и слично....знам,јас сум никоја и ништо за тебе,ама еден совет,посвети и повеќе време на љубовта,ние женските сакаме внимание:sram

Aм нели не се мешавме у туѓи животи?