Сакам да кажам/Сакам да прашам

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Убав ден...
Уште поголема радост...
Денес ке шетам...
Уште само тој да беше овде,до мене :igra
Ама се надевам дека наскоро повторно ке го видам..
Тој е посебен...
 

steppenwolf

Староседелец
12 декември 2012
335
489
1,063
Скопје
Дали имате приметено дека децата на богатите обично им е досаден животот, не знаат што да направат, секој ден им е се едно исто, а оние од поскромните семсјтва да не речам сиромашните (послабо финасиски) се оние абициозните кои целат и успеваат.
A дали ти би се трудел и мачел да успееш ако веќе се ти е пружено на дланка, односно си и ти самиот дефакто финансиски успешен поради твоите богати родители? :)
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
СДК конечно „Во текот на еден живот“ е издадена, сега да закажеме промоција !!!!! :D
Can't wait ! :D :D :D :D :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

ComputerService

Староседелец
29 јануари 2013
443
235
1,043
Темата ,, КАДЕ ЗА 1 МАЈ и со КОГО‘‘ прашање за АДМИНИТЕ, Причина за бришење !??!
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Темата ,, КАДЕ ЗА 1 МАЈ и со КОГО‘‘ прашање за АДМИНИТЕ, Причина за бришење !??!
абре не е избришана .. туку додаена на друга иста таква тема (ако не сум админ, значи прочитав и видов дека е дупла темата, а тука се бришат дупли теми) .. не кревај паники
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: DarkPassenger

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
СДК зошто некои личности такви мислења имаат-не ми е јасно(think)(секогаш сум се трудела да ги сменам-ама тешко)
дали сакаат тука нас да ни плакнат очи или стварно во реалност се такви-се зачудив аииии
мислам нема потреба од глупави мислења, на кои повеќе се смееш одколку да дискутираш за нив хахах(facepalm)
глупаво од мене вака што коментирам,ама секој треба да се искаже,амане се едни исти и исти со исти мислења
рилекс-животот и без тоа е таков како што е;)