Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Значи много су бе овија наши репрезентативци, малко фалеше утакмицу да гу изгубив. Ало брее, не се занасајте, ако сте лани освоиле 4 место на европско немора да значи дека ке имате добар успех у овуј годину...
Да те поправам 5-то место освоија ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Nighty

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Што глупи теми се отвараат во последно време :|
И да си удрам еден самоцитат. Следната тема што ќе ја отворам ќе гласи "Каква тоалетна хартија користите во вц?" (facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13 and Hkakashi

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
И да си удрам еден самоцитат. Следната тема што ќе ја отворам ќе гласи "Каква тоалетна хартија користите во вц?" (facepalm)
ваоооооо ти гарантирам дека ќе имаш мноооогу коментари...од типот Јас користам само перфекс од праска, зошо другите ми го дразнат задникот :wub :mstickle
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ваоооооо ти гарантирам дека ќе имаш мноооогу коментари...од типот Јас користам само перфекс од праска, зошо другите ми го дразнат задникот :wub :mstickle
Абе кога други никакви теми добиваат по 2 страни мислења за еден ден, мојава гарант ќе добие минимум 5 за тој период. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,110
1,133
Абе кога други никакви теми добиваат по 2 страни мислења за еден ден, мојава гарант ќе добие минимум 5 за тој период. :zelen
охоооооо малку е тоа...знаеш ти колку тоалетна хартија се троши во нашава држава? има од шолја да не стануваат брее, сите ќе ги пробаат само за да коментираат на твојата тема :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Bleach

Истакнат Член
23 декември 2012
146
257
173
Heart-Shaped Coffin
rock-n-roll-is-freedom.tumblr.com
И да си удрам еден самоцитат. Следната тема што ќе ја отворам ќе гласи "Каква тоалетна хартија користите во вц?" (facepalm)
Не се искажувај ти вака јавно, ќе ти ја украдат идејата, баго. :rofl
 
Статус
Затворена за нови мислења.