Најнови активности

 • Pink Panther
  Pink Panther reacted to Electra's post in the thread Што правите кога ви е досадно? with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не може да ти е досадно кога мозокот ти вергла 200 во минута, ама кога ги има тие ретки моменти, искрено, уживам во нив пошто се ретки...
 • Outrider
  Нели овие беа така некако...рептилијанци? :pusi
 • Outrider
  Outrider reacted to Electra's post in the thread Политички настани низ светот with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  И пак вести поврзани со кралското семејство. Реално, човеков со сила го одржуваа во живот, ама навистина неприродно е да одржуваш некој...
 • Outrider
  Outrider одговори на темата Фан клуб на Арсенал.
  Кои се тие Славија бе, што е тоа млекара некоја, мислам имаше утакмица во ЛШ кога Арсенал тепа 7-0 дали беше Спарта, Славија (тие ги...
 • D
  Darko91 одговори на темата Несоница.
  Помага магнезиум али не како Мелатонин SM спрејот кој е наменет баш за несоница. А за магнезиум користам еден со фолна киселина од...
 • Outrider
  Outrider reacted to Electra's post in the thread Позитивна психологија with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не сакам да бидам парти пупер и секако дека кај секого различно влијае, па ако помага на некој - супер, ама мене ми се малку така...
 • Х
  хели21 одговори на темата Несоница.
  Мене ,мое лично искуство да споделам ,многу ми помогна МЕЛАТОНИН sm
 • D
  Darko91 одговори на темата Флеки од акни на лицето.
  Јас како тинејџер имав акни од кои ми се направиа дупки по лицето, сега на 29 год почнав да пијам колаген за лице се вика Кира од Гелита...
 • вован1
  вован1 одговори на темата Треш филмови.
  ... и вака сега работам во поранешната фабрика за авијација во Ташкент)
 • Outrider
  Outrider одговори на темата Фан клуб на Арсенал.
  Најлошото издание на Арсенал откако го пратам низ сите овие години беше со Ливепрул. Два шута на гол во 90 минути, никакво залагање...
 • Outrider
  Outrider одговори на темата Пандемија 2020.
  https://www.ajmc.com/view/increased-rates-of-ed-visits-for-suicide-violence-mental-health-and-overdoses-seen-throughout-pandemic...
 • Outrider
  Outrider reacted to Electra's post in the thread Гости со немирни деца with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не ми пречат децата, ми пречат родителите и веројатно нема веќе да ги поканам да стапнат ни сами. Има родители што буквално ги носат...
 • Outrider
  Outrider reacted to 187 SB's post in the thread Испукајте се with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Една од работите која најмногу ме нервира е кога некој после милион години ќе се сети и ќе ме побара оти му треба услуга. Тие луѓе кои...
 • Outrider
  Outrider reacted to Electra's post in the thread Вашиот град: некогаш и сега with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Пааа... како го паметам Куманово, можам да кажам дека само плоштадот и кејот се сменети т.е. средени малку. Под тоа подразбирам нови...
 • Outrider
  Outrider reacted to escape's post in the thread Куќа или стан? with Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Во стан како во дупка да си. Не сум живеела во куќа, не знам како е, претпоставувам бара и повеќе одржување, но верувам дека е многу...