1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Pearl Jam

Дискусија во форумот 'Групи' започната од Redhead, 9 јули 2012.

 1. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Ги свиѓам ептен. Не ги обожавам, ама ги свиѓам.
  Покрај Black, Alive, Jeremy и Off he goes кои веќе се спомнати на темава плус песни кои ми се свиѓаат се Even Flow и Yellow Ledbetter.
   

Сподели: