Negative

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
slb_bobo апсолутно би се сложил со тебе со тоа дека наликуваат дури и на Ареа на момент, но дека не се добри - далеку од тоа. Девојката има вокал многу добар(за разлика од Сека Алексич на пример) и токму затоа од изборот што го имаме на балканов, Негатив, слободно можам да кажам, според мој критериуми(како што кажав и во воведот) се во топ 10 бендови на Балканов.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: goodgod

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
Пропаста на сите овие теми е закачување од ју туб песни и тоа па тоа.
Вовед три четири видеа,после тоа 3-4 коментари од по едно до две видеа и темата отидена во заборав.
Следниот пат назначи во воведот по кој тек сакаш да се движи некоја твоја тема :)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Следниот пат назначи ни во воведот по кој тек сакаш да се движи некоја твоја тема :)
Не е негова де :) Ми мрчи на мојата. Како и да е. Чим е тема за музика мора да се презентираат клипови, за во случај да има луѓе што не го знаат бендот/пеачот.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Arkantos не, не можам да зборам јас дека не ги бива или не знам ти што јас само си кажав мое мислење дека не ми се допаѓаат многу и ми звучат некако веќе слушнато.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Arkantos

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Arkantos не, не можам да зборам јас дека не ги бива или не знам ти што јас само си кажав мое мислење дека не ми се допаѓаат многу и ми звучат некако веќе слушнато.
Кажав и јас дека наликуваат - во првиот дел, а после ти го објаснив ставот :)
 

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
Не е негова де :) Ми мрчи на мојата. Како и да е. Чим е тема за музика мора да се презентираат клипови, за во случај да има луѓе што не го знаат бендот/пеачот.[/quote
Безразлика чија е...
Кога веќе се појавив да придонесам малку:)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic and Arkantos