Natasha Bedingfield

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Наташа е родена на 26 ноември 1981 година.Таа е британска поп пеачка и текстописец.Нејзиниот прв албум е издаден во 2004,со наслов Unwritten.Па нема што друго да се каже,мислам дека сите ја знаете, а доколку некој не е упатен во нејзините песни,ќе му порачам само да ја слушне...

 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
не сам мноо по поп музику али знае да залети некоја трака у уфце, поготоо од овакфи певачке што не су од калибар на
@лејди гага, @бритни спирс, @Џени Фер Лопез (лол) .....тагнујгу ги бе : ) hh а и Бијонсе ми е туј у тија такфи што су екстра познати а што су ги екстра срање траке : )
...Натка Патка е од тија такфи што су скромни ѕвезде, као Џоуси Стоун, Софи Елис Бекстор,Пинк и остали цурице
Еднина трака што ми се сфиѓа од Натку е ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Не ја слушам многу. Нејзина дискографија имам симнато одамна ама никако да ја преслушам. Воопшто ако знам 4-5 нејзини песни од кои фаворити ми се Unwritten и Soulmate.
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
не сам мноо по поп музику али знае да залети некоја трака у уфце, поготоо од овакфи певачке што не су од калибар на
@лејди гага, @бритни спирс, @Џени Фер Лопез (лол) .....тагнујгу ги бе : ) hh а и Бијонсе ми е туј у тија такфи што су екстра познати а што су ги екстра срање траке : )
...Натка Патка е од тија такфи што су скромни ѕвезде, као Џоуси Стоун, Софи Елис Бекстор,Пинк и остали цурице
Еднина трака што ми се сфиѓа од Натку е ..

хахахахахахаххаа ;D
иначе Бритни според мене е одлична (nod)

добра е ама мене повеќе ми се допаѓа Кристина Пери ;)

Од Кристина имам слушнато само една песна и таа ми беше ногу тагувачка,ако и другите и се такви...Не,фала :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sweetgirl1605

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
хахахахахахаххаа ;D
иначе Бритни според мене е одлична (nod)



Од Кристина имам слушнато само една песна и таа ми беше ногу тагувачка,ако и другите и се такви...Не,фала :D
јас повеќе такви слушам ... ех... стилови (wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор