1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Mnogo Bitno => __Fenix__

Дискусија во форумот 'Сменети никови' започната од admin, 20 март 2018.

 1. admin

  admin Админ

  Зачленет на:
  24 декември 2011
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  7
  Mnogo Bitno го промени корисничкото име во __Fenix__.
   

Сподели: