1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

„Полот“ на вашиот компјутер

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од emzzy, 10 мај 2012.

 1. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 3. AnGelgirl24

  AnGelgirl24 Нов член

  Зачленет на:
  16 јули 2013
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Нешто измеѓу -.- x)
   

Сподели: