Што е тоа вистинска љубов?

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Не знам како да ти докажам дека јас го имам ова пишувано, посети го профилот на емагаре од каде што го извади истово и прашај го човекот дали е напишано од мене, која ти е целта да ме набедуваш, искрено побарав критика бог да чува, ти ќе ми солиш памет. Освен тоа читај убаво (морону), пишува „напишано е од девојче, да се разбереме“!!!!!!!!! Јас сум тоа девојче. Напнатоста нема ебано нигде да те однесе, пробај да прочиташ осети како е да си расположен критичар. П.С. избришете го постов ако сакате, побарав само мислење а очигледно не го добивам тоа.
Смирено девојче :) Навреди од типот „морон“ „кретен“, е жално да бидат испишани од прстиња на едно девојче - и ако е твој текстот значи мало девојче. Ништо чудно да сум дупло постар од тебе. Така да смирено, внимавај и чешлај ги зборовите.
Јас произнесов доказ, дека овој е дупол текст, а ти произнесе шпекулации дека е твој - доказ нема. Така да 1-0 водам.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
@Radawan Далеку од предрасуди... Само чиста култура која треба да ја имаш :)
Ајде ќе го изводам овој монолог кој по секако ќе биде прочитан од твоја страна.
Текстот е многу неконструктивен. Ги немаш основните карактеристики за да се нарече текст. Имаш многу грешки, и често луташ со мислите па се враќаш назад.
- и на моменти ја губиш дури и целта со која си почнала да пишуваш.

- сакаше коментар за текстот ете. Мада сеуште стојам зад тоа дека не е твој.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
И да праел/а и да не праел/а не е веќе поента толку колку што има еден куп дискусии околу вистинската љубов. И секогаш ќе има пошо секогаш ќе има и дефиниции за нешто што не може да се дефинира. Едноставно - се случува.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Лелелееее навистина го истерааа.Не има повеќе бркачи овде значи,а да не има некој вештини околу истерувачи на духови? :unsure
Или ке е до бркачите или до не прифакачите на критика,едно е од двете сигурно.Дури ни јас не сум сигурна до кого е.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Лелелееее навистина го истерааа.Не има повеќе бркачи овде значи,а да не има некој вештини околу истерувачи на духови? :unsure
Или ке е до бркачите или до не прифакачите на критика,едно е од двете сигурно.Дури ни јас не сум сигурна до кого е.
Ја бркам сВе што сакаш, од духови, до швалери, цена по договор:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena