Цвеќиња

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Многу сакам цвеќиња,толку ми изгледа убаво кога некој ќе ми подари цвеќе (happy) Се сеќавам од овие третите си правевме венчиња :D
 
  • Like
Реакции: JaMi