1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Феномен - енергетски вампиризам

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од diva orhideja, 28 август 2014.

 1. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Најиронично е кога еден вампир за друг вели “ Леле колку е напорен/на!“ :confused:
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: