Ставаат цевки во нос за да ослабнат до свадбата?!

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Секој сака преку ноќ, без потешкотии да направи трансформација(совршено тело) Ова не важи само за жени туку и за мажите. Има многу што се би направиле за да дојдат до посакуваниот изглед без разлика колку е штетно по здравјето. Жално, но вистинито.
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
По блесаво од ова нема да најдеш. Па што ако се омажам дебела? Тој што ме сака ќе ме сака таква каква сум без оглед на моето тело.
Болест.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,390
1,133
Yellow submarine
Не можам да разберам на што се, се спремни луѓево во име на некоја нивна зацртана убавина.
Со оглед на тоа како се движат западњачките помодарства кај нас, нема да ме изненади некој убав сончев ден да видам некоја изветреана да стави црево за полевање цвеќиња во ректум, за прочистување де :^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ГоспоТ

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
И што ако изгледаат совршено на свадбата и свадбените фотографии, кога си го уништуваат здравјето? (facepalm)