1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Смајли (Smiley)

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Y1K991, 8 јули 2012.

 1. Wild.One

  Wild.One Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  147
  Типов прави добри хитчиња, баш она што е потребно во лето :)
  Love is for free е најдобра :)
   
  На 048 и The Tramp им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Тазе спотче на каналот на Кет Мјузик

   

Сподели: