1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Синестезија

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од MissChievous, 17 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Токму така. Ете еден пример со слика, како некои ги гледаат. Во принцип, фантазијата игра улога.
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 3. bonboonka

  bonboonka Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2015
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  12
  Лелел и на мене така и jас често сум размислувала за ова и сеа пред да го прочитам ова jа видов темава и сакав да го пишам и си реков чек прво да видам ЦрноБеливе што мислат прво па мушко хехе
   

Сподели: