Сакам да кажам/Сакам да прашам

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
29
Скопје
Слушам разговор помеѓу деца едниот му вели на другиот е замисли кој крш бил тој новиот воз целиот искршен ишаран катастрофа затоа ги донесоа кај нас оти нечинат! Абе до кога со таа филозофија случајно таков да не го пратија од фабрика или толку ни е културата?
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Зајаков на Гуте Фрухте ме потсеќа на @МалиСашко. Постарите ќе се сетат на кого мислам :zelen
Член на администрација беееее :zelen клати врата зимај плата и ти таков стана цццццццццццц :facepalm2
Уште сте црнобели дојдов да ве исфарбам малце :zelen:wub:svirka:cool::zelen
 
  • Like
Реакции: existence and Saladin

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,132
1,133
Јадеме сеа со брат ми и вика
Лее ми е лен (ме мрзи) да џвакам, ко ке ми се здосади да џвакам и цел залак голтам :D
И вика знајш иван шо рече.. Викам шо..
Не ми се живејт ама ми е лен и да умра :facepalm2:rofl
А бе ако овој стенд апов не ме насмее од срце ја ќе сум најголемиот намќор на светов и на веков :giggle
Те сакам мое помало братче (hug)
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,161
1,133
Македонец се го мислев за постар.
Оно матурант да ти бил. :ninja