1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Последно нешто што јадев/пиев е...

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Hip.Hop_MKD, 12 март 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  свежи печурки,малку сварени па испржени во сос од домати и зачини....ммм
   
 2. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  weisse_schokolade_100g_fp_7.jpg
   
  На Aaliyah му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Леле од вчера немам јадено еј.
  Последно нешто што јадев е омлет.
   
 4. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  овој експандиран ориз ми е замена за леб...дилишс(inlove)
  [​IMG][​IMG]
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  у п.м. ми снема капучино, нескафе...никакво кафе неам, а ме мрзи да одам до продавница за едно кафе. Ај ќе се врати цимерот, ќе ме натера некако да отидеме:D

  Онтопик: Последно јадев шпагети со доматно пире и туна, а пиев шоља капучино измешано со дупло нескафе.
   
  На JaMi и N|ghtmare_f им се допаѓа ова.
 6. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  чоколадна баклава...сака некој? :gladen
  [​IMG]
   
  На AnaMi, foREVer, Bum-Bum и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Eva

  Eva Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  100
  Конфлекс...Мојот секојдневен појадок :)
   
 8. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  255284702_15f0977334.jpg
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  [​IMG]
  И за мене најубавото чоколадо:
  :rolleyes: [​IMG]
   
 10. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Пиев какао :)
   
  На smeker му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: