Последно нешто што јадев/пиев е...

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
Леле од вчера немам јадено еј.
Последно нешто што јадев е омлет.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
у п.м. ми снема капучино, нескафе...никакво кафе неам, а ме мрзи да одам до продавница за едно кафе. Ај ќе се врати цимерот, ќе ме натера некако да отидеме:D

Онтопик: Последно јадев шпагети со доматно пире и туна, а пиев шоља капучино измешано со дупло нескафе.
 
  • Like
Реакции: JaMi and N|ghtmare_f

Eva

Староседелец
19 февруари 2012
103
100
1,028
Конфлекс...Мојот секојдневен појадок :)