1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Поп пејачката Ребека соочена со дискриминација во детска градинка

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Scars, 12 март 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  :( Ребека е цар!
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Цц нели им е срам ?
  Зарем детево е криво што се родило такво?
  Во животот ништо не се знае можеби баш они утре ќе бидат родители на едно такво дете? Што тогаш? Ќе им арно да се најдат во истата ситуација?|-(
   

Сподели: