Омилена реклама за мода и убавина

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Отварам нова тема.Омилена реклама од областа на модата и убавината, манекенството и најдобрите парфеми во светот. Постирајте видеа од рекламите што ви се допаѓаат.

хахахахаха типот е луд:)
 
  • Like
Реакции: mashkodete