Моментално слушам...

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
@Хептаграм XI
Знам по нешто од нив а и добар вокал е девојката.
Ова ме бендисува :)
[/QUOTE]