1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

МНТ или Ла Фабрик

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Mnogo Bitno, 15 јуни 2017.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Незнам што ми текна сега во моментов на ова али во секој случај доста споменувана и една од најдобрите дискотеки во тој период.
  Какво е вашето минато односно какви спомени имате поврзани со Мнт или Фабрик,се надевам како и мене така и на некој од вас му приредила убави моменти и незаборавни доживувања кога секој со секого ќе се поздрави на само едно место,а тоа е Мнт ?! :zelen;)
   
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  И во дискава ли си се плескал ? Кажи ни со колку само да бидеме спремни да се соочиме со големата бројка :rofl
  Што спомени од одење по диска, освен дека сме се дружеле со луѓе и дека сме оделе пијани дома.
  Кај нас Позитив од секогаш било актуелно и имаше јаки журки на времето.
  Сега нема луѓе, освен од странство кога ќе дојдат нашите на лето. Па ни тогаш не одат во диско, само по кафани. Останаа малите по дискотеки да одат. :zelen(star)
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Мнт дека е поголем објектот и има секаква музика
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: