Лептокарија

Сте биле ли во Лептокарија?


  • Вкупно гласале
    10

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
49
16
1,008
Лептокарија се наоѓа во Грција под планината Олимп одиме во август од 10 до 20 август може ли да најдеме сместување за 20-25-30 евра.Има ли дуќани дека мераклика си сум за шетање имали ли бутици продавници за обувки и тракатанци како е ноќниот живот до колку работата продавниците и најмал детаљ ме интересира за Лептокарија

Фала однапред

search
Inaku ova e Leptokarija
 
Последна промена од модератор:

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Лептокарија се наоѓа во Грција под планината Олимп одиме во август од 10 до 20 август може ли да најдеме сместување за 20-25-30 евра.Има ли дуќани дека мераклика си сум за шетање имали ли бутици продавници за обувки и тракатанци како е ноќниот живот до колку работата продавниците и најмал детаљ ме интересира за Лептокарија

Фала однапред

search
Inaku ova e Leptokarija
Незнам дали на форумов има и туристичка агенција,па да ти одговорат,а за најмалиот детал што те интересира и Лептокарија не е многу голема па може за замена да одиш во Скопската лептокарија во Карпош.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Лептокарија се наоѓа во Грција под планината Олимп одиме во август од 10 до 20 август може ли да најдеме сместување за 20-25-30 евра.Има ли дуќани дека мераклика си сум за шетање имали ли бутици продавници за обувки и тракатанци како е ноќниот живот до колку работата продавниците и најмал детаљ ме интересира за Лептокарија

Фала однапред

search
Inaku ova e Leptokarija
Има се ова за кое што праша,па дури и смештај до таа цена за апартман.
Се има,само чиста вода нема.
Едно од местата во кои има повеќе продавници за шетање,само Паралиа има повеќе од Лептокарија,ама таму е бетер водата.
Само неможам да разберам,како ви се оди на одмор и не ви е битна плажата и водата туку продавниците.
Одиме на шопинг или на одмор,или два во едно.:)
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Лептокарија е македонсака и српска плажа :),и нема многу многу бутиции или продавници за шопинг,али за основни потреби има се.а плажата и не е којзнае што ама пак не е и толку лоша,каменеста е повеќе,подобро би било да одиш на крајот према исток,таму има во близина еден воен камп,таму е најубава,песок и почиста вода.
 

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Лептокарија се наоѓа во Грција под планината Олимп одиме во август од 10 до 20 август може ли да најдеме сместување за 20-25-30 евра.Има ли дуќани дека мераклика си сум за шетање имали ли бутици продавници за обувки и тракатанци како е ноќниот живот до колку работата продавниците и најмал детаљ ме интересира за Лептокарија

Фала однапред

search
Inaku ova e Leptokarija
Немој да лажеш сите знаеме кај е Лептокарија ^_^
 

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
49
16
1,008
извини ама јас незнам ајде бидејки ти знаеш те молам поубаво објасни за Лептокарија
Фала поздрав :*