Holla
Реакции
90

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Ме изненади со мислењето на темата за бог... позитивно се разбира
  Holla
  Holla
  WoW па извонредна прва тема и тебе .... хахх
  $3Я3|\||)&p&†Y
  $3Я3|\||)&p&†Y
  Па со оглед на тоа што бев член на друг форум 4 години ..
  Holla
  Holla
  Види, колку тебе ти е смешна мојата тема а твојата ти е сериозна толку и мене мојата тема ми е сериозна а твојата е смешна ... тебе те интересирало дали луѓето сакаат деца, мене ме па ова интересира .. башка на твоето може да се одговори лично кој колку сака и дали сака деца, кај мене не може секој да одговори .. значи сепак мојата тема е посериозна
  Не чине толку порничи да гледаш.
  Holla
  Holla
  Пфф ... за ти личам на панкер што гледа порничи ?
  malo
  malo
  Не ми личиш на панкер!
  Holla
  Holla
  E на што ти личам .. пијаница ??
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…