КупиКнига.мк - сите книги на едно место

Статус
Затворена за нови мислења.

Tomi

Нов член
11 јуни 2012
5
7
3
42
Дали некогаш сте оделе од книжарница до книжарница за да најдете некоја книга? Конечно во Македонија се отвори е-продавница со сите книги од македонските издавачи на едно место.
KupiKniga.mkе првиот македонски портал за електронска трговија со книги на кој можете да ја најдете КОМПЛЕТНАТА понуда од најголемиот дел издавачки куќи во Македонија. Целта на нашата веб страна е сите љубители на пишаниот збор да ги донесеме на едно место заедно со сите издавачки куќи во нашата земја.​
На KupiKniga.mk ќе имате можност да се информирате, коментирате и комуницирате со останатите корисници и посетители.​
KupiKniga.mk со само еден клик ве води во виртуелната книжарница во која на располагање ви стојат голем број на книжевни дела од разни категории. На KupiKniga.mk можете да најдете книги за белетристика, бизнис, детски книги, трилери, класична литература, стручна литература, психологија, филозофија и религија, ова е вистинското место на кое ќе најдете најголема понуда на книги. Нашиот веб портал ви нуди голем најголем избор на книги од македонски и светски познати автори по извонредни цени.​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy, Marick14 and Bum-Bum

Tomi

Нов член
11 јуни 2012
5
7
3
42
Сите сугестии, критики и забелешки се добредојдени :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Мислам дека на темава не и местото на форумов!
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Абе види сега, рекламата подобро е со банери на фб или на магазините од порталиве.... на форум треба да се развие дискусија на одредена тема. Знаеш глупаво е да се регистрираш на форум да се рекламираш преку тема и повеќе никогаш да не влезеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Tomi

Нов член
11 јуни 2012
5
7
3
42
Зошто не и е? Наместо да лутате од книжарница до книжарница, можете да ги најдете речиси сите книги кои се нудат во Македонија. Дополнително, цените се истите како во книжарниците.

Ако модераторите сметаат дека не и е место тука, нека ја преместат во соодветната нишка.
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Зошто не и е? Наместо да лутате од книжарница до книжарница, можете да ги најдете речиси сите книги кои се нудат во Македонија. Дополнително, цените се истите како во книжарниците.

Ако модераторите сметаат дека не и е место тука, нека ја преместат во соодветната нишка.
Мислам најсоодветна нишка е кантата :)
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,420
1,153
Зошто не и е? Наместо да лутате од книжарница до книжарница, можете да ги најдете речиси сите книги кои се нудат во Македонија. Дополнително, цените се истите како во книжарниците.

Ако модераторите сметаат дека не и е место тука, нека ја преместат во соодветната нишка.
да беа книгите бесплатни, ај да разберам
вака, кога веќе книгите си имаат одредена цена, тогаш ферски е и за рекламата да се плати одредена цена, не?
така да, оваа „тема“ се сели во канта
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche
Статус
Затворена за нови мислења.