Која е судбината на убавите девојки?

Статус
Затворена за нови мислења.

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Друже, совет чисто другарски. Не се брукај со вакви испади. Пријатно.

и еден мој совет до тебе чисто пријателски, на непозвани реплики не се јавувај( само будала се јавува кога никој не го прашува) тоа е е едно друго со аватари од гробишта, вадени не ги ставај на форумов не патиме ние од депресија и лудило пријатно и на тебе ;)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
и еден мој совет до тебе чисто пријателски, на непозвани реплики не се јавувај( само будала се јавува кога никој не го прашува) тоа е е едно друго со аватари од гробишта, вадени не ги ставај на форумов не патиме ние од депресија и лудило пријатно и на тебе ;)
Aко дочекам тебе да те прашувам каков аватар да ставам попрво ќе се убијам себе си.

Шефе, јас ти кажав совет чисто пријателски затоа што твојот фраерлук по форумов те заслепува и не разбираш ни што ти пишуваат. Прочитај убаво што ти кажаа. Твојата реплика ствара лоша слика за тебе, ко некој искомплексиран со IQ помало од собна температура измерена во целзиусови степени. Не ме цитирај повеќе овде ако не знаеш да прифатиш совет, нема да ти одговорам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: True_Blood

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
и еден мој совет до тебе чисто пријателски, на непозвани реплики не се јавувај( само будала се јавува кога никој не го прашува) тоа е е едно друго со аватари од гробишта, вадени не ги ставај на форумов не патиме ние од депресија и лудило пријатно и на тебе ;)
Аууу,јас како член на форумов се чувтвувам насекаде кај што сакам да коментирам,повикана :sreken
Јас не би те советувала од чиста причина што сакам да си тераш како што ти сметаш дека треба
Ама нема потреба од директни навреди,а плус кога ја отвори темава ваљда не си зацрта однапред кој од нас е повикан да дискутира на темава а кој не.
Или грешам? :)
Ако грешам,на следната твоја тема да очекувам таг ако сум добредојдена за дискусии а? :wub
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Aко дочекам тебе да те прашувам каков аватар да ставам попрво ќе се убијам себе си.

Шефе, јас ти кажав совет чисто пријателски затоа што твојот фраерлук по форумов те заслепува и не разбираш ни што ти пишуваат. Прочитај убаво што ти кажаа. Твојата реплика ствара лоша слика за тебе, ко некој искомплексиран со IQ помало од собна температура измерена во целзиусови степени. Не ме цитирај повеќе овде ако не знаеш да прифатиш совет, нема да ти одговорам.

абе пријателче ти би се отепал, и без причина таков како што си, и не ти треба некој причина.
Добар совет ти дадов млад човек, си разбуди се од луцидната состојба, живееш во реален свет со реални луѓе и состојби, кој знае како функционираш во стварност со вакви аватари, со кои ни се преставуваш нам, можам да замислам како фрик си во живо, и со своите наводни филозофски дискусии сведени на подпросечна интелегенција на ниво на амеба.
Од мене толку од госдпода повеќе нека ти го просветли патот оти и те како ти треба светлина во твојот живот !!!
натаму не планирам да ти реплицирам на твоите евентуални коментари.
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
:rolleyes: ваљда ке ги види овие директни навреди некој модератор
можам,ама не сакам да ти дадам обратни докази за твоите замисли околу личноста што ја цитираш :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo
Статус
Затворена за нови мислења.