Козметика Афродита

Што мислите за производите од Афродита дали има некаков ефект и дали сте задоволни?

 • Да, имаат ефект и сум задоволен/задоволна

  Votes: 6 50.0%
 • Не, немаат ефект и не сум задоволен/задоволна

  Votes: 3 25.0%
 • Не знам, никогаш не сум користел/користела

  Votes: 5 41.7%

 • Total voters
  12

Bubichka

Нов член
11 април 2014
1
0
1
24
Што мислите за производите од Афродита?
Кои производи ги имате користено? Дали сте задоволни од истите?
Споделете го вашето искуство и препорачајте производ кој сметате дека е најквалитетен.
 
Последна промена од модератор:

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Лично само една крема од камилица за смирување на кожата на лицето и подочњаците користев и крема за раце, што знам ептен мрсни ми се, а многу пријатно мирисаат. Кај мене дома само шампоните на Афродита ги користат, задоволни се ептен. За шампоните сите што ги знам да ги користат имаат само пофални зборови, посебно за оној од лук кој е за опаѓање на косата.