Интересни реклами

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
413
707
1,103
супербоул 2009 година бад лајт се надминаа самите себеси и поради големите трошоци за емитување на реклами на оваа манифестација се одлучија на овој чекор - реклами од 1 секунда.... Гледајте како излезе тоа

Најдобрата реклама од македонија наградена со златен глобус на канскиот фестивал на реклами


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp, Bibi@ and Sugar