1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни реклами

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од WomanInRed, 21 мај 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Овде постирајте реклами кои ви оставиле најголем впечаток .

  Eве некои интересни реклами според мене. :)

   
  На 4FUN, Hip.Hop_MKD и МериСелест им се допаѓа ова.
 2. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
 3. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
 4. Faith

  Faith Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  65


   
  На Ludaca му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  една од најдобрите реклами :zelen
   
  На Saladin, The Tramp, Bibi@ и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Најоргиналната реклама евр (y):rofl
   
  На Ludaca, parvati и Sugar им се допаѓа ова.
 7. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  супербоул 2009 година бад лајт се надминаа самите себеси и поради големите трошоци за емитување на реклами на оваа манифестација се одлучија на овој чекор - реклами од 1 секунда.... Гледајте како излезе тоа


  Најдобрата реклама од македонија наградена со златен глобус на канскиот фестивал на реклами

   
  На The Tramp, Bibi@ и Sugar им се допаѓа ова.
 8. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  И секако неизоставен дел се рекламите за кондоми, еве неколку стварно јакии ;)   
  На Gemini, emzzy, Bibi@ и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Нема нешто поубаво од рекламите за Macedonia timeless i Made in Macedonia оваа па колку време ја барав...

  и сите други  нема нешто поубаво значи...
   
  На MademoiselleD, Gemini, True_Blood и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: