1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Затемнети стакла (Клима фолии)

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 6 март 2012.

 1. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  мафија он д роуд (inlove)
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Колку излегува одприлика цена за да ти стават фолии и за атест и сите други фестивали за да бидеш легален за фолиите. јас имам фолии немат атест и ме пратија на технички едншка и само предните ми ги извадија биле 35% а задните ми останаа тие се 86% а ништо не ми рекоа што немам атест, а имаше и полицаец на лице место
   
 3. Ditii

  Ditii Нов член

  Зачленет на:
  21 февруари 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што е со возилата кои имаат ознака VI од фабрика во стаклата?
   
 4. Novica

  Novica Нов член

  Зачленет на:
  4 декември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0

  Druze isti e i mojot slucaj, dali najde folija od 20-25% i kade? sekade kade sto prasav mi velat ne drzat takvi minimum mu e 30 sto immat..
   
 5. Marjanski

  Marjanski Нов член

  Зачленет на:
  10 септември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
   
 6. Marjanski

  Marjanski Нов член

  Зачленет на:
  10 септември 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali nekoj znae kade moze da gi izvadam foliite bez da gi ostetam staklata.
   

Сподели: