1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Жељко Самарџиќ

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Selma, 20 септември 2012.

 1. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Браво за месец у води,има еден од најаките текстови ако човек внимателно го слуша може многу да се пронајде во него(y)
   
 2. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
 3. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  (inlove)
   
  На i_wanna_fly му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: