1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Донација за детското село

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции' започната од JaMi, 23 мај 2013.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Моја другарка која се занимава со астрологија изработува натални карти,парите ќе бидат наменети за донација во детското село,за девојките матурантки,
  Кој сака натална карта,споредбен хороскоп и предвидување нека се обрати на маилов
  sv_venera@yahoo.com
  Доколку некој има да донира фустани или облека добродојдени ќе бидат.
  Да бидеме хумани да направиме добро дело и да помогнеме.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Zashto mislite deka na niv im se potrebni starti obleki ili donirani fustani?
  Pa oni imaat poubavi i poveke obleki i od nas so roditeli...A i plus im pominaa maturite na site devojki i site si imaa fustani....donacii im davaat elena luka i mnogu drugi poznati modni kuki ....
   
  На pilot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  како бе така збориш ко да живееш со нив?
  И под стара облека не се подразбира искината и од времето на твоите баба и дедо :eek
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Пратив на меил за личен и споредбен хороскоп и мејлот не бил пронајден.
  Дали има друг меил девојчето?
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Меилот е постиран во темава пред 4 години, може девојчето веќе не го користи, но @JaMi би требало да има контакт од неа.
   

Сподели: