Донација за детското село

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,530
14,439
1,683
Таму каде што треба
Моја другарка која се занимава со астрологија изработува натални карти,парите ќе бидат наменети за донација во детското село,за девојките матурантки,
Кој сака натална карта,споредбен хороскоп и предвидување нека се обрати на маилов
[email protected]
Доколку некој има да донира фустани или облека добродојдени ќе бидат.
Да бидеме хумани да направиме добро дело и да помогнеме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Моја другарка која се занимава со астрологија изработува натални карти,парите ќе бидат наменети за донација во детското село,за девојките матурантки,
Кој сака натална карта,споредбен хороскоп и предвидување нека се обрати на маилов
[email protected]
Доколку некој има да донира фустани или облека добродојдени ќе бидат.
Да бидеме хумани да направиме добро дело и да помогнеме.
Zashto mislite deka na niv im se potrebni starti obleki ili donirani fustani?
Pa oni imaat poubavi i poveke obleki i od nas so roditeli...A i plus im pominaa maturite na site devojki i site si imaa fustani....donacii im davaat elena luka i mnogu drugi poznati modni kuki ....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pilot

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,530
14,439
1,683
Таму каде што треба
Zashto mislite deka na niv im se potrebni starti obleki ili donirani fustani?
Pa oni imaat poubavi i poveke obleki i od nas so roditeli...A i plus im pominaa maturite na site devojki i site si imaa fustani....donacii im davaat elena luka i mnogu drugi poznati modni kuki ....
како бе така збориш ко да живееш со нив?
И под стара облека не се подразбира искината и од времето на твоите баба и дедо :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Пратив на меил за личен и споредбен хороскоп и мејлот не бил пронајден.
Дали има друг меил девојчето?
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Пратив на меил за личен и споредбен хороскоп и мејлот не бил пронајден.
Дали има друг меил девојчето?
Меилот е постиран во темава пред 4 години, може девојчето веќе не го користи, но @JaMi би требало да има контакт од неа.