1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дајте искуство со Црнокрак ?????

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од ducevdragce, 13 февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ducevdragce

  ducevdragce Нов член

  Зачленет на:
  31 јануари 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Не знам, уште не сум спиел со неа. Ама вака по муабети... добра била :zelen
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ducevdragce

  ducevdragce Нов член

  Зачленет на:
  31 јануари 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  :frantic:rofl:biggrin
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Какво искуство бараш ,во која смисла ?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: