Дали практикувате орален секс?

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
Апсолутно. Кога ќе и го видам изразот да лицето додека работам доле, добивам мотивација за дополнителни саат-време и глетка комбинирана од јазици, раце, нокти и телесни убавини :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Само човек со лошо искуство од претходен партнер може да не практикува орален а се поради нехигиената негова.
 

rosicka

Нов член
18 март 2012
3
0
1
35
jas imam problem so toa :((
nikako nemozam da se otpustam, premnogu sum gadliva i nemozam da se odlucam na takov cekor
a veke podolgo vreme sme vo vrska i toj ima na nekolku pati projaveno takva zelba :S
moze li nekoj da mi kaze kako e bilo prviot pat ???
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ја незнам не сам пробаја :D ја сам по лижање : )
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
jas imam problem so toa :((
nikako nemozam da se otpustam, premnogu sum gadliva i nemozam da se odlucam na takov cekor
a veke podolgo vreme sme vo vrska i toj ima na nekolku pati projaveno takva zelba :S
moze li nekoj da mi kaze kako e bilo prviot pat ???

Ако и двајцата одржувате хигиена на високо ниво кој е проблемот во тој случај? И ако сте заедно подолго време како што велиш?
Пробај, опушти се, затвори очи и уживај и после тоа ако не ти се допаѓа кажи му на дечко ти не ми се допаѓа да го правам тоа, објасни му и толку.
Првиот пат нема да се чувствуваш како да јадеш мед ама реакцијата на дечко ти ќе ти каже се. :) Не покажувај знаци на гадење.
Плус кога тој ќе ти пружа тебе ненормално е, да не кажам психопатски да не му се препуштиш на основното задоволство :)