Дали постои почеток и крај?

werewolf

Староседелец
5 март 2013
36
9
608
48
Ако не чувствуваш потреба, ај бракај си твојот православен дервишлак и уживај си. Дојде ко фурија на форумов со навреди и некултура, од тербе и вернициве се срамат. Не си ни верник, тоа го гледаат сите. Јас не сум опомена и малкумина атеисти имаат. Припази си на понашање.

Или си офтопик како со ова мислење, или мислењето ти е во склад со никот.

Сега глумиш и делач на правда ли?

Се дрзна да кажуваш кој како треба да се понаша?

КОлку е 1+1+1? Занеш ли?

Ако си го одговориш ова и притоа го разбереш одговорот ќе сфатиш што е почеток и крај. Во спротивно ќе спиеш и понатаму, мислејчи дека си важна форумска фацка, а у ствари си никој и ништо.
 

Idiot

Староседелец
5 март 2013
317
231
1,053
Muppet Show
Или си офтопик како со ова мислење, или мислењето ти е во склад со никот.

Сега глумиш и делач на правда ли?

Се дрзна да кажуваш кој како треба да се понаша?

КОлку е 1+1+1? Занеш ли?

Ако си го одговориш ова и притоа го разбереш одговорот ќе сфатиш што е почеток и крај. Во спротивно ќе спиеш и понатаму, мислејчи дека си важна форумска фацка, а у ствари си никој и ништо.
Од ваквите сонувачи дека се будни и на вашиот бог му здосадивте, и тој кренал раце од вакви. Не ми дели памет дали мојот ник ми одговара и дали сум некој и нешто. Имаш нешто за темава или не?
 

werewolf

Староседелец
5 март 2013
36
9
608
48
Од ваквите сонувачи дека се будни и на вашиот бог му здосадивте, и тој кренал раце од вакви. Не ми дели памет дали мојот ник ми одговара и дали сум некој и нешто. Имаш нешто за темава или не?

Тешко тебе.

За темава имам

Почеток = 1+1+1

Крај = 1+1+1

Разбираш ли?
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
werewolf ме мрзи да барам многу но колку што се сеќаам првите мислења тука застапени на форумот ти беа во темата за атеистите. Нешто како ова -
Атеистите се најголеми верници и догматичари.

Повеќето од нив се полни со фрустрации и комплекси.​
И после тоа очекуваш дека ќе добиеш добар впечаток тука? Не, бре сине. Никој атеист во тој момент на напаѓаше никаков верник во тема за верници. па ти се најде паметен да удираш контра. Лош старт, или поточно погубен почеток за тебе. Видиш дека де окарактеризирав(ме) како трол? И гајле ти е нели? ПА нормално дека ќе ти биде. Ти СИ тука само за тоа, што има понатаму да се дискутира.
 

Idiot

Староседелец
5 март 2013
317
231
1,053
Muppet Show
Тешко тебе.

За темава имам

Почеток = 1+1+1

Крај = 1+1+1

Разбираш ли?
Оф сонце тој, се загрижил колку ми е тешко. Тешко на светов со вакви лажни душегрижници.
Не си допишал добро равенката, лошо тој “маестрото“ од ерменско-грчко потекло ми те научил, 1+1+1=∞. Земи научи барем нешто, не се брукај
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

werewolf

Староседелец
5 март 2013
36
9
608
48
Оф сонце тој, се загрижил колку ми е тешко. Тешко на светов со вакви лажни душегрижници.
Не си допишал добро равенката, лошо тој “маестрото“ од ерменско-грчко потекло ми те научил, 1+1+1=∞. Земи научи барем нешто, не се брукај

За греота.

Почеток = 1+1+1=1

Крај = 1+1+1=1

Не го разбираш ти ова.
 

werewolf

Староседелец
5 март 2013
36
9
608
48
werewolf ме мрзи да барам многу но колку што се сеќаам првите мислења тука застапени на форумот ти беа во темата за атеистите. Нешто како ова -

И после тоа очекуваш дека ќе добиеш добар впечаток тука? Не, бре сине. Никој атеист во тој момент на напаѓаше никаков верник во тема за верници. па ти се најде паметен да удираш контра. Лош старт, или поточно погубен почеток за тебе. Видиш дека де окарактеризирав(ме) како трол? И гајле ти е нели? ПА нормално дека ќе ти биде. Ти СИ тука само за тоа, што има понатаму да се дискутира.

Каков старт, каков почеток?

Ти си ме окарактеризирал како трол?:rofl

Ако немаш што да дискутираш, тогаш НЕ ДИСКУТИРАЈ. Трај си и учи од попаметните од тебе.
 

Idiot

Староседелец
5 март 2013
317
231
1,053
Muppet Show
За греота.

Почеток = 1+1+1=1

Крај = 1+1+1=1

Не го разбираш ти ова.
ОК, не го разбирам, нема некој друг освен тебе што го разбира. Уживај во денот, прошетај до свети Марко, пивни си кафенце, ќе ти помине нервозата.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Каков старт, каков почеток?

Ти си ме окарактеризирал како трол?:rofl

Ако немаш што да дискутираш, тогаш НЕ ДИСКУТИРАЈ. Трај си и учи од попаметните од тебе.
Небо, ти ли си бе? :rofl

Остај, покажи некој логичен аргумент, мучни ја малку главата, тргни ги заблудите и воведи малку реалност во животот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba