Дали би прифатиле учество во некое шоу каде имате обука како војник

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Како мала тоа ми беше сон, најверојатно оти гледав такви филмови ...
Но сега нема шанси..знам дека не би издржала ни пет минути:eek
 

m.o.p.

Активен Член
14 февруари 2012
348
221
43
34
Чајџилница
Да бе ти знаеш -.-
Некои женски се појаки и психички и физички од пола машки ;)
КОи се тие пола машки мислиш на Гејчовците нив не ги рачунам како машки ако е за нив се сложувам со тебе
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
КОи се тие пола машки мислиш на Гејчовците нив не ги рачунам како машки ако е за нив се сложувам со тебе
Гејовите да ама и многу други кои ен се гејови....
Зашто неможете да се помирите со тоа дека има моогу способни женски
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: m.o.p.