1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Готвење

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Baronessa, 13 февруари 2012.

 1. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Само бакнежот го препознав!:D
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Јузер

  Јузер Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2015
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  јас најчесто си готвам нешто брзо и квалитетно и малку нездраво, си зимам рецепти од нашиве угостителски портали, а ако сакате и вие можете да си готвите еве ви линк за рецепти.
   
  #22 Јузер, 22 јануари 2015
  Последна промена од модератор: 22 јануари 2015

Сподели: