1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

ВАЖНО за форумот „Хоби“

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Selma, 13 март 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Правила на кои треба да се придржувате.
  1. Задолжително пишување на кирилица. Ако немате МК подршка кликнете тука.
  2. Не отварајте тема ако има иста. Ако имате проблем каде да ставите тема или не сте сигурни дали има таква пишете ми ПП.
  3. Не забегувајте со оф-топици.
  4. Ако сте забравиле да напишете нешто изменето го мислењето со кликнување на ИЗМЕНИ.
  5. Ако се согласувате со некое мислење кликнете Ми се допаѓа.
  Ако забежете некоја неправилност пријавете или пак обратете ми се по ПП.​
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: