ВАЖНО за форумот „Хоби“

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Правила на кои треба да се придржувате.
  1. Задолжително пишување на кирилица. Ако немате МК подршка кликнете тука.
  2. Не отварајте тема ако има иста. Ако имате проблем каде да ставите тема или не сте сигурни дали има таква пишете ми ПП.
  3. Не забегувајте со оф-топици.
  4. Ако сте забравиле да напишете нешто изменето го мислењето со кликнување на ИЗМЕНИ.
  5. Ако се согласувате со некое мислење кликнете Ми се допаѓа.
Ако забежете некоја неправилност пријавете или пак обратете ми се по ПП.​
 
Статус
Затворена за нови мислења.