1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Скорешна активност

Тек на активност на сите регистирани членови на Лајфстајл форум ЦрноБело.

 1. Teresa одговори на темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  Здраво на сите. Ако има некој што работел како турстички водич ако може да ми пише порака. Поздрав

  17 август 2019 во 14:33
 2. На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа мислењето на Tetovchanka^^ во темата Што би рекле гласно, за да ве чуе светот?.

  СЕ Е МИНЛИВО ! УБАВИНАТА ЌЕ ЈА СНЕМА , ПАРИТЕ ЌЕ ГИ ПОТРОШИШ . УБАВИОТ ЗБОР ОСТАНУВА ! СОЖИВОТОТ СО ОНИЕ ОКОЛУ ТЕБЕ НЕМА ДА ГО СНЕМА ! И...

  16 август 2019 во 08:39
 3. Tetovchanka^^ одговори на темата Што би рекле гласно, за да ве чуе светот?.

  СЕ Е МИНЛИВО ! УБАВИНАТА ЌЕ ЈА СНЕМА , ПАРИТЕ ЌЕ ГИ ПОТРОШИШ . УБАВИОТ ЗБОР ОСТАНУВА ! СОЖИВОТОТ СО ОНИЕ ОКОЛУ ТЕБЕ НЕМА ДА ГО СНЕМА ! И...

  16 август 2019 во 02:01
 4. Tetovchanka^^ има нов аватар.

  16 август 2019 во 01:54
 5. Ballet is my life одговори на темата Годините како основа за проценување дали е некој спремен за брак и деца.

  Си го кратиш детството со тоа. Има време за семејството и деца, ама тие години не се враќаат назад

  16 август 2019 во 00:34
 6. Moon child започна нова тема:

  Годините како основа за проценување дали е некој спремен за брак и деца

  Барам мислење од вас во врска со намерни малолетнички бракови? Дали девојче од 15 години може да биде спремно за брак и воспитување на...

  Форум: Семејство

  16 август 2019 во 00:26
 7. dovefox одговори на темата Што никогаш не би облекле?.

  Штикли од 10 цм.,па нагоре.

  15 август 2019 во 17:15
 8. На dovefox му/ѝ се допаѓа мислењето на Наташа557 во темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  Се поклонуваат 2 мачиња (женскo и машкo), стари 2 месеци, постојано се галат, предат и се доста дружељуби и расположени за игра. Се...

  67434692_373335980034987_5311371413972582400_n.jpg 67480884_444167736179334_2994155971309207552_n.jpg 67814149_455449221964927_4745706126392164352_n.jpg 15 август 2019 во 17:04
 9. tylebongdahl8 има нов аватар.

  15 август 2019 во 13:21
 10. grupa serigii одговори на темата Раскази - Хумор и Сатира.

  АКО ЛАЖЕ АФОРИЗМОТ, ЛАЖЕ И ВИСТИНАТА „Рекет“ !? Треба да се скрши како Ноле кога губи за да победи ! Ќе бројам колку пати се...

  13 август 2019 во 00:49
 11. На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа мислењето на escape во темата Прашања околу диетите.

  Со диетите воглавно се изгладнуваш и кога ќе го прекинеш тоа изгладнување односно диетата се што ќе ставиш во желудник се лепи и...

  11 август 2019 во 22:35
 12. На Трагачпосекс5 му/ѝ се допаѓа мислењето на ema09 во темата Машки и женски сексуални фантазии.

  е па ко така се извинувам ..не ми беше намерата да ве тестирам .. секс со заврзани очи иначе мојата секс фантазија чудна ...

  11 август 2019 во 14:04
 13. На Трагачпосекс5 му/ѝ се допаѓа мислењето на red dragon во темата Која поза во сексот ви е омилена?.

  [ATTACH] Најомилена ми е оваа поза.

  Hip-Raised-Plank-Sex-Position.jpg 11 август 2019 во 13:56
 14. На Трагачпосекс5 му/ѝ се допаѓа мислењето на ecka во темата Која поза во сексот ви е омилена?.

  spored mene naj ubava i naj zapalena poza e koga jas lezam na stomak a toj pozadi mene i koga so racete me dopira po celoto telo.samo da...

  11 август 2019 во 13:54
Вчитување...